Letecké problémy! (20. August 2008)

22. srpna 2008 v 18:56 | Lulu/Tarja Fanatic xD |  Blog
20.srpna 2008

Tři koncerty v Mexiku dopadly opravdu dobře. Byl to velký úspěch a já jsem byla šťastná, že jsem mohla vystupovat pro mexické obyvatele. Také to byl pěkný návrat do Guadalajary a byl ohromný koncert na moje narozeniny. Lidé ke mně byli všude milý. Děkuji Mexico! Doufám, že se opět brzy vrátím.
Nicméně musím Vám říct, co se nám stalo na naší cestě do Kolumbie. Byla to opravdu podivná a děsivá zkušenost pro nás pro všechny. Předpokládali jsme, že nastoupíme do letadla z Mexica do Bogoty, ALE....za prvé jsme odstartovali o hodinu později. Poté co jsme byli půl hodiny ve vzduchu nám kapitán oznámil, že je potřeba vrátit se zpět do Mexica, protože jsme ztratili jeden z našich motorů a letíme pouze s jedním...No, lidé byli ještě pořád poměrně v klidu, ale byla to pro všechny vskutku hloupá/trapná situace. Přistáli jsme měkce a pak jsme se dozvěděli, že s letadlem je mnoho dalších problémů. Snažili se vyřešit tyto problémy, zatímco bylo zapotřebí abychom zůstali uvnitř letadla! Trvalo nějakou chvíli než nás pilot nakonec informoval, že ten den do Bogoty nepoletíme vůbec. Potřebovali jsem tu noc zůstat v hotelu v Mexicu. Budíček byl již ve 3.00, protože nově naplánovaný let do Bogoty byl již v šest hodin ráno. Vzbudili jsme se časně a mazali na letadlo. Čekali jsme a čekali až se ZASE stalo něco divného. Letadlo bylo stejné jako předtím, ale byli jsme ujištěni, že všechny problémy jsou odstraněny a letadlo je připraveno pro bezpečný let. Každopádně najednou před odletem zhasla všechna světla a odešel motor!!! Polovina lidí v letadle okamžitě vystartovala k předním dveřím letadla. Chtěli okamžitě vystoupit. Těžko může někdo udržet lidi v letadle, když chtějí ven. Takže, my co jsme byli ochotní zůstat v letadle jsme zůstali, protože bylo zapotřebí počkat uvnitř a ostatní lidi opustili letadlo. To zase trvalo další 2,5 hodiny. Nakonec jsme odstartovali a let byl klidný a bezpečný. Dorazili jsme do Bogoty s 15-ti hodinovým zpožděním, ale bezpečně.

Někdy opravdu nesnáším létání, ale díky Bohu, jsme v bezpečí.

Včera jsem se zde v Bogotě setkala na autogramiádě s mnoha mými fanoušky. Velmi mě těšilo vidět před sebou šťastné obličeje. Také se stalo něco opravdu pěkného, poté co jsme později večer měli dobrou večeři v tradiční Columbijské restauraci. Venku před restaurací na mě čekalo 7 kluků a když jsem vyšla ven, začali mi zpívat! Měli pro mě také připravený dort s jednou svíčkou!!!!! Jsem si jistá, že koncert dnes večer bude úžasný, protože Columbijští lidé jsou báječní.

Pár fotek z událostí o kterých jsem hovořila před tím. Teďka je legrační vidět naše tváře během těch hodin. Ale žádná sranda to nebyla....
Před nástupem


Letadlo


Příjezd do Mexica z ....Mexica
Čekání...
Náš let poté, co se většina lidí rozhodla vystoupit


Ale zvládli jsme to a jsme v krásné Bogotě


autogramiáda

Dnes jsme dostali zprávu o velké tragédii ve Španělsku, kde během leteckého neštěstí zahynulo mnoho lidí.Všichni z kapely i osádky by chtěli popřát upřímnou soustrast jejich rodinám.

Mohlo se to stát nám...

Jen nám to připomíná to, co se může kdykoliv přihodit každému z nás a jak křehcí jsme. Takže je lepší žít své sny naplno každý den a denně se těšit z blízkosti svých blízkých.

Brzy Vám zase napíšu

S láskou Tarja

{P.S. kopirovane zTadialto ale prvy krat som to videla uLolity,ale obrazky som ukladala sama}
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Missy Missy | Web | 22. srpna 2008 v 19:20 | Reagovat

Taky ve mně strašně hrklo když jsem to četla, ale naštěstí vše dopadlo dobře x)

A k tomu názoru - jsem ráda, že sis to konečně urovnala v hlavě a víš, jak to doopravdy cítíš x)

2 Scene DiAmOnD babY Scene DiAmOnD babY | Web | 23. srpna 2008 v 9:56 | Reagovat

no teda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to by jej bola obrovska skoda!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama